CASE STUDY: David Beckham @FASHION

Beyler, bu postum size. 
Blogda zaman zaman yer alan erkek modası için daha betimleyici olması amacıyla bir Case Study sunuyorum sizlere: David Beckham.

Giyimi kuşamı kendi tarzına oturtabilen, ne giyse şıklaştırabilen (ki eminim bu kadar yakışıklı olmasaydı da havasıyla aynı etkiyi bırakabilirdi) ve maskulen tarzını bozmadan çizgisini koruyabilen öncü beylerden kabul ederim zira kendisini.

Babalığı ayrı, maskulenliğini ayrı, mesleğini ayrı ifade edebilmekte sadece tarzıyla bile. Her birini yerine göre.. Ama her seferinde illa ki şık bir kombinle..

Belki bazen muntazam bir takım elbiseyle, bazen başında beresi, ayağında turuncu spor ayakkabısı ile, bazen sadece gömleğinin duruşu ile, bazen sporluğuna tezat şık bir ceket ile, bazense sadece düz bir beyaz veya siyah t-shirt ile...

Tarzını bilen, özgüveninden ödün vermeyen, üzerindekini taşımasını bilen duruşu ile zevkini başarılı bir şekilde çeşitlendirebilmesi alkışı hak etmekte.

Sırf böyle olduğunuz için bile gözümüze girebildiğiniz doğrudur.

Sevgilerimle...

#man #father - david beckham beanie beard fashion men tumblr style


David Beckham
David Beckham. Ok I admit I am not a soccer fan, but I will watch it for this man! Sexy!David Beckham- simple white undershirt, grey piece pants, black zip-up jacket + braided-beaded  cord bandsDavid Beckham style - clean cut, very niceBeckham.. Hipster!  Fixie, skinny jeans, wallet chain, arm tattoos, slouched beanie, and scruffy beard.  Check, check, check, check, check, and check!David Beckham at the Louis Vuitton Men's Spring/Summer 2014 Fashion Show. ©Louis Vuitton / Bertrand RindoffDavid BeckhamLove the pop of color on David Beckham's winter look. http://www.people.com/people/gallery/0,,20664032,00.html#21264660¿Te gusta vestir bien? INFORMAL EDITION [Vol I] +hd - Página 9 - ForoCochesdavid beckham and adam levineDavid Beckham-Is he really a Phillies fan? If so, he now even cooler than I thought:)David Beckham - honestly not that crazy a fan, but looking at this picture. Uhm, yeah. David Beckhamstylemens rugged fashion | guys, David Beckham is a great celeb style guide. More often in rugged ...Harper Beckham with daddy David BeckhamCould David Beckham get any hotter?  And I love that they have the same smirk in this pic!

0 comments:

Yorum Gönder

More

Bu Blogda Ara

Translate

Archive

Recent Posts

Popular Posts

Top 10 Articles

Featured Posts

Most Trending

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı