Beach Concepts @FASHION

Ben şu yaz zamanı 39 derece ateşe yükselmeyi becerebilmiş ve 2 şişe serum yemiş olabilirim. Ama bünyem reddetse de hala bir yerlerde insanlar yazı kutluyor değil mi?
Benimki tamamiyle egoya sahip bir bünyeyle ilgili zaten. Zira, değer vermediğimi düşünen herkesin yaptığı gibi bünyem de ona ilgi göstermediğimi sandığı an salıveriyor kendini!
Buradan sesleniyorum hepinize: wallahi yanlış anlaşılıyorum?! =)

Konumuza döner isek, bir yerlerde hala yaz ve hala yaz dönemi iznini iple çekenler mevcut. O yüzden, yaz defilesini plajlara taşımanın hala yeri ve zamanı diyorum.

Ben geçtiğimiz ay, az biraz ucundan tutmaya çalışmıştım şu moda trendinin. Bir tek kimono olaylarına yetişemedim fırsat bulup. Hala aklımdasın ama benim olacaksın, o kadar.!

Temelde ise, neonlar (ilgili yazı için tıklayabilirsiniz), hasır şapkalar, tak takıştırlar varsa, olay tamamdır.

Plajlar sizindir hanımlar! ;)

BeachFashionsummer beach fashion / anklets / braceletsLovely Summer Cover Up – Beach Fashion TrendsBright Idea: Mixed Media Beach Accessories | The Zoe ReportMake one of these with Seashells you collected on your vacation/honeymoon as a momentoV-neck Gold Trim (Back) Spaghetti Strap Swimsuit Cover Up || One-Size-Fits-Most love that rug tooSummer Styling | whiteshirtandjeans.comsurfboard...the ultimate beach accessoryAAS:@emilyandmeritt Best Beach Cover ups?. 1 Gorgeous Gypsetter 2. Beach Bum BeautyCan't afford that body chain? Would you try this temporary jewelry tattoo? or too much?Beach Accessories PinToWin NapoleonPerdis NPSet California Accessories Bracelets BeachLoving Jessica Alba's labor day look! This beach kimono cover up is gorgeous!Top Shop Kimono beach wearhttps://www.etsy.com/people/shirleygueta https://www.etsy.com/uk/shop/TikTABaby Morena Rosa Beach – Summer 2014The perfect summer beach wearHer earrings ruin the look and she is cheap and vulgar. Such a pity for a beautiful swimsuit like that! Lady Luxury Vacations | ~LadyLuxury~I want pretty: Look- #Outfits para #playa / #Beach outfits!

4 yorum: Leave Your Comments

 1. Yazın sıcağında ateşlenmek de çok berbat bir durum. Geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle.. Hiç de böyle huylarım yoktu halbuki.. Çok teşekkür ederim =)

   Sil
 2. Çok geçmiş olsun; güneyde yaz Aralık'a kadar sürer :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok tesekkur ederim. Umutluyum ben de! =)

   Sil

More

Bu Blogda Ara

Translate

Archive

Recent Posts

Popular Posts

Top 10 Articles

Featured Posts

Most Trending

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı