Baharı Evinize Taşıyın! @DEKORASYON

Baharın neredeyse 3'te 1'ini tamamlıyoruz, hala kendisinden verim aldığımız söylenemez. Bu yüzden, şehre henüz gelmediyse de, yağmur, soğuk demeden baharı evlerimize davet ediyoruz.

"Bahar hissiyatını nerelerde, nasıl kullanabiliriz?" diyenler için ise hemen konuya geçiyorum!

Baharı Evlerimize Davet Etmenin 10 Yolu


1- Yatak Odası

Günü sonlandırdığımız ve güne başladığımız yer olan yatak odalarından başlıyoruz güncellemeye. Bu yüzden, gerek yatak örtüleri, gerekse yastık ve perdeler için soft, pastel tonlar ve çiçekli desenler ile bilinçaltımızı temizliyoruz.

Rohde's "Energetic & Inspiring" Room | Room for Color Contest LOVE this bedroomNo matter where you are and when you’ll get to it, your bed is always waiting for you at home. | 22 Facts That Will Help You Get Through The Week

2- Salon

Bir diğer en çok vakit geçirdiğimiz mekan olan salonlar için dei öncelikle perdeleri iyice açıyoruz ve güneşi -olduğu kadar- içeriye alıyoruz. Renkli dekorasyon malzemeleri, mis kokan çiçekler ve birkaç renkli tekstil ürünüyle, salonumuza da yepyeni bir hava katıyoruz.

Moroccan Decorlove colorful details in this room
Clever Ideas for Flea Market Finds  Mix with Abandon  Painted pieces relax the formality of the traditional furnishings, including the lime-upholstered side chair that once belonged to Grandma. An old door serves as flexible artwork -- simply lean it against the wall wherever you need a visual boost.Bountiful Home

3- Mutfak

Renkli masa örtüleri, çiçekler, çiçekli minderler ile mutfağımız da bahardan nasibini almalı!

cottagesweet little outdoor dining nook
<3 LOVE the chandeliersI'm having a love affair with this in between blue-green color these days. And I never want it to end.

4- Banyo

"Yaşasın çiçek kokulu duş jelleri ve banyo köpükleri!" diyor, zemine birkaç renkli paspas, suya çiçek taneleri atıyorum. Üzerimize de tiril tiril peştemal havlu almaz mıyız?

I could go for this!Master Bathroom Reveal - Parent's Edition - The Lilypad CottagePersian rug in rustic, white bathroom15 tricks for taking care of and displaying fresh flowers:

5- Balkon/Bahçe

Tabi Ankara'da ne kadar balkon/bahçe verimini alabiliriz meçhul, ama siz hala ılıman bir yerlerde, güneşi yakinen hissedebiliyorsanız lafım size. Tüm pofuduk minderlerinizi, renkli yastıklarınızı, saksıda çiçeklerinizi özgür bırakmanın zamanı. Azıcık onlar da hava almalı değil mi?

7 Design "Mistakes" That Are Actually Totally Chic//Tropical themed veranda designboho banquette
Out in the countrycutest little balcony.

6- Kaçamak köşeleri

Evinizde beklenmedik köşeler yaratın, en kuytu köşelere enerji katın. Renkli, farklı tasarımlı, çiçekli böcekli detaylar ile hem evinizin ruhuna hava katın, hem enerjinizi yükseltin, hem de bahar temanızı her an her yerde kullanmış olun.

I want one of these rooms.beautiful!
LOVE this!Flora and Fauna

7- Sofralarınız

Eş, dost, sevgili ziyaretleri yeteri kadar şenlendirse de, siz yine de renkleri eksik etmeyin bahar sofralarınızdan. Çiçekler, kokulu mumlar, renkli runner'lar ve amerikan servisleri ile sofralarınızı baharla donatın.

Indian inspiredIt’s all about the details — pretty prints, pint jars, wildflowers and even a bit of burlap.balloon-centerpiecesPhotography by harwellphotography.com, Event Planning by ashleybaberweddings.com, Floral

8- Kahve molalarınız

En keyiflisine geldi sıra! Kahve molalarıyla olan münasebetim malum. Bu yüzden, kahvelerinizin yanında mis kokan çiçekleri, yanına getirdiğiniz suya birer kurutulmuş tomurcuk gül atmanızı şart koşuyorum. Belki yanına da birer dilim bahar meyveli tatlı alırız, ne dersiniz?

Mamiya RZ 67 Pro II | Fuji Pro 160NS http://365daysofcoffee.tumblr.com/post/77036962059/mamiya-rz-67-pro-ii-fuji-pro-160nsCoffee + flowers (just because)
Warm coffee, good book, and some heavenly dessert. Oh yes.Coffee break..

9- Kapı önü/girişleriniz

Makyaj önemli. Madem eve baharı aldık, o halde hangi eve aldığımızın da bilinmesi şart. Ayırt edilebilmeli evinizin enerjisi kapıdan bakıldığında da. Çiçek büyüten saksılarınızı kapının dışına çıkarma vakti. Belki biraz mor lavanta, belki de kapıda asılı yalnızca bir buket çiçek. Nasıl derseniz.

I love these colors together...Awesome Spring And Easter Ideas to Spruce Up Your Porch Punch out panels in a room divider and fill with light strewn branches tangled in strings of twinkling lights for a fairytale-like forest in your home.   Photo:  Comfy Home Decor

10. Ya da kapıyı açtığınızda karşınızda bulduğunuz bir buket çiçek ile doğrudan ruhunuzda başlatabilirsiniz baharı! =)Çok Sevgiler!


0 comments:

Yorum Gönder

More

Bu Blogda Ara

Translate

Archive

Recent Posts

Popular Posts

Top 10 Articles

Featured Posts

Most Trending

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı