The Original Biscolata: Carlos Martin! @RÖPORTAJ / INTERVIEW

Aslında niyetimiz karşılıklı bir röportaj yapmaktı ama gelin görün ki Türkiye'deki bağlantıların gecikmesi ve kendisinin buraya gelişi uzayınca, böyle bir çözüm getirdik şimdilik. =)

Victoria's Secret anlayışını kadın gözüyle bizlere takdim eden ve bundan büyük bir mutluluk duyduğum 'Biscolata gerçekliği'nin bayrak flamasını taşıyan kişi Carlos Martin'le tanışmak ve kendisini Gökçen Gökyer Blog'da ağırlamaktan büyük bir zevk duydum.

Görünüşü kadar nazik kişiliğinin de etkileyici olduğunu onaylıyor, çok yakında röportajı yüz yüze yapabilmeyi umuyorum..

Hoşgeldin Martin! ;)

PS. You will be reading the interview in English below all! ;))


G.G. Öncelikle Gökçen Gökyer Blog'a geldiğiniz için teşekkür ederim.. Ülkemizde Biscolata'yı sevmemizi sağladınız hepiniz açıkçası.. Bu reklam fikri ve sizin reklamda yer almanız nasıl ortaya çıktı?
C.M. Bloga davet ettiğin için ben teşekkür ederim, o mutluluk bana ait. Her şey, Meksika'da yaşarken, klasik video seçmeleri ile başladı. İlk reklam için seçildim ve oradan sonrasını tahminim biliyorsunuz.. :)
 
G.G. Reklamlardan bir süre sonra, Türkiye'de diğer Biscolata Erkekleri arasında daha populer hale geldiniz...  Bu bir tesadüf mü, yoksa öncesinden planlanmış bir durum mu?
C.M. Tamamen şans eseri.. Genellikle Türkiye'ye seyahatlerim oluyor. Bu beni diğer işlerle birlikte daha populer hale getirdi. Gerisini de sosyal medya oluşturdu.

G.G. Bu yıl içerisinde bir dizide başrol oyuncusu olarak rol aldınız. Başka dizi/film teklifleri de oldu mu yoksa ilk başta gelen yalnızca bu muydu? Ve yakın gelecekte başka bir projede görecek miyiz sizi?
C.M. Yapımevine ve yönetmen Tayfun'a bu fırsat için teşekkür etmeliyim. Bu benim hayatımdaki ilk televizyon dizisi deneyimiydi. Umarım daha başka fırsatlar da gelir, bakalım göreceğiz.

G.G. Dizide sizi flamenko dansederken gördük. Normalde de dans eder misiniz, yoksa senaryo gereği mi çalışılmış bir durum? (İspanyollar'a gerçekten yakışıyor, itiraf etmeliyim!)
C.M. Bu özel bir durumdu. Flamenko dansetmiyorum,  kanımda yok! Koreografiyi öğrenmek zorunda kaldım ve elimden geleni yaptım.


G.G. Şu an nerede yaşıyorsunuz? Tahminimce, uluslararası çalışıyorsunuz. Türkiye'ye taşınma planınız var mı?
C.M. An itibariyle New York'ta yaşıyorum ama Ocak'ta birkaç aylığına arkadaşları ziyaret etmek ve bazı proje görüşmeleri için Türkiye'ye geri geleceğim.

G.G. Biscolata Erkeklerine yenisi geldiğinde kıskanıyor musunuz? =)
C.M. Açıkçası hayır, yeni yüzler gelmek zorunda. Sürekli beni görmekten sıkılırdınız! :)

G.G. Türkiye'den Biscolata Erkeği olarak kimi önerirdiniz?
C.M. Orada bir sürü fit vücuda sahip model var. Biscolata içlerinden özenle seçecektir.

G.G. Gökçen Gökyer Blog takipçilerine ne söylemek istersiniz?
C.M. Desteğiniz ve hayatımın bir parçası olduğunuz için çok teşekkür ederim. Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı değilim (bunun için özür dilerim), ama nerede olduğum ve ne yaptığım konusundaki gelişmeleri Twitter ve Instagram hesaplarım @carlosmartinofc ve FB carlosmartinfans üzerinden takip edebilirsiniz. Görüşmek üzere! :)

 


 *Fotoğraflar: Carlos Martin

----------------  For English Press 9!! =)  ----------------

Actually, we decided to make this interview face to face, however due to the delay of the interactions with Turkey and so his coming, we resolved the problem in this way, for now. =)

It is a pleasure for me to host Carlos Martin in Gökçen Gökyer Blog as being the head person of the 'Biscolata reality' that changed the understanding of Victoria's Secret regarding the women's side which I appreciate that!
I certify that his personality is also as imressive as his good looking and I hope to actualize the interview face to face, as well..
Welcome Martin! ;)

G.G. Thank you for coming to my blog first of all.. You all made us love Biscolata in our country actually.. How did this partnership and the idea of the advertisement start at the beginning?

C.M. Thank you for invite me to the blog, the pleasure is mine. All started with a regular video casting when I was living in Mexico, I booked the job for the first commercial and from there I guess you know the story :)
G.G. After a while of the advertisement, you raised your popularity among the other Biscolata Boys in Turkey.. Is this a coincidence or is there any planned programme before?
C.M. All was a lucky coincidence, I usually travel to Turkey and that made increase my popularity through other jobs. Social media made the rest.

G.G.  You played the starring role in a series this year.. Have you received any other
series/movie to act or was that the only one in the beginning? And is there any
other project for the close future?
C.M. I have to thank to the production company and the director Tayfun for the opportunity, it was my first tv series experience ever. I hope more opportunities will come, let's see.


G.G. We saw you on the series dancing flamenco, as well. Do you also dance in your life or did you practice it only as a show for the scenario? (I should confess that flamenco suits on the Spanish really good!)
C.M. That was an extraordinary thing, I don't dance flamenco, is not in my blood. I had to learn the choreography and I did my best.


G.G. Where do you live now? You work internationally I guess..? Do you have any plans to move to Turkey?  
C.M. Right now I am working in New York, but in January I will come back to Turkey for a couple months to visit friends and check about some projects.

G.G. Are you jealous of other Biscolata Boys when there is newer? =)
C.M. Obviously not, new faces have to come, you would get bored of seeing me the whole time! :)

G.G. Who would you suggest for Biscolata Boys in Turkey?
C.M. There are tons of models with fit bodies out there, Biscolata will choose wisely.

G.G. What would you say to Gökçen Gökyer Blog followers?
C.M. Thank you very much for the support and being part of my life. I am not a heavy user of social media (sorry about that), but you can get updates of where I am or what I do in my twitter and Instagram accounts @carlosmartinofc and at my FB carlosmartinfans. See you around! :)*Photos: Carlos Martin


3 yorum: Leave Your Comments

 1. Bravo valla tebrik ederim güzel bir röportaj olmuş ayrıca böyle biriyle röportaj yapmak büyük olay.

  YanıtlaSil
 2. Sabah sabah şenlendirdin günümüzü, eline sağlık, tebrikler!

  YanıtlaSil
 3. yüzyüze olmasa bile daha iyi ve o ipad'de blogunu açtığı ilk fotoğraf samimi olmuş:))

  umarım yüzyüze de gelirsiniz tebrikler.

  biscolata'yı çok vurgulamasaydın sonuçta marka ya yazarkafe'de öne çıkmazsa sırf bu yüzden

  YanıtlaSil

More

Bu Blogda Ara

Translate

Archive

Recent Posts

Popular Posts

Top 10 Articles

Featured Posts

Most Trending

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı